Paieška
Kontaktai
UAB "Neutralė"

Vilniuje:   Žirmūnų g. 67A,
tel.:    (8-5) 2340481
tel.:    (8-5) 2349264
faks.: (8-5) 2349264
 
Švenčionių raj.: Nepirių g. 10, Kaltanėnai
tel.:      (8-387) 44371
faks.:   (8-387) 44348 
 
 
Apie mus

UAB “NEUTRALĖ” įkurta 1992 m.

Šiuo metu profesionaliai dirba elektros instaliacijos, el. šildymo, priešgaisrinės ir apsauginės signalizacijos projektavimo ir montavimo srityse.  Įmonės būstinė Vilniuje, Žirmūnų g. 67A.
 
Mes įrengiame elektros ir elektronines sistemas laikydamiesi LST EN ISO 9001 kokybės standartų nuostatų nuolat gerindami kokybės vadybos rezultatyvumą bei reguliariai analizuojant ir atitinkamai atnaujinant Kokybės politiką;
 
Mes operatyviai reaguojame į klientų poreikius, pateikdami kompleksinius sprendimus. Mūsų įmonės veikloje svarbiausia išskirtinis dėmesys vartotojui, jo poreikių įgyvendinimas, bendradarbiavimas.
 
Mūsų darbuotojai yra pagrindinis kokybės užtikrinimo veiksnys. Įmonė rūpinasi jų tobulėjimu. Bendrovės techniniai specialistai, turi pakankamą patirtį elektrotechninių gaminių montavimo bei tiekimo srityje, nuolat domisi naujausiais elektrotechnikos pasiekimais.
 
Palaikome gerus partnerystės santykius su tiekėjais bei ieškome naujų kontaktų (partnerių), siekiant suteikti klientui kokybiškas paslaugas naudojant naujausių technologijų pasiekimus;
 
Siekiame būti konkurencinga įmone, stiprinti savo pozicijas Lietuvoje.

Dirbame vertinantiems kokybę.

UAB “NEUTRALĖ” siūlo Suomijos firmos Ensto elektrotechninę produkciją, kuriai būdinga aukšta kokybė ir patikimumas. Techniniai ir konstrukciniai sprendimai, puošnus Ensto surenkamų gaminių dizainas sukuria išbaigtą veikiančio elektros tinklo apipavidalinimą ir puikiai derinasi su gyvenamųjų, visuomeninių patalpų interjeru.

Pagrindinis tiekėjas:

• Ensto Finland Oy

Ensto gaminiai:

• elektriniai šildymo kabeliai, kilimėliai, šildytuvai;
• lietvamzdžių šildymo kabeliai;
• instaliacinės medžiagos
• kištukinės jungtys, jungikliai, įtampos reguliatoriai;
• šviestuvai;
• paskirstymo skydai, kontaktiniai sujungimai;

Reikliausias architektas, projektuotojas ir užsakovas naudodamas Ensto produkcijos gaminius gali įgyvendinti savo sumanymus.